Wynajem z OC sprawcy

ClassyCar

Wynajem samochodów z OC sprawcy

Miałeś stłuczkę? Ktoś zniszczył Twój samochód, a nie chcesz zostać bez auta?

Dobrze trafiłeś!

Właścicielowi samochodu, którego pojazd został zniszczony nie z jego winy przysługują dwa świadczenia. Poza naprawą szkód na koszt sprawcy, osobom poszkodowanym przysługuje również wynajem samochodu zastępczego z polisy OC winowajcy. Właśnie w takich przypadkach na pomoc przychodzi Classycar! W momencie, gdy nie możesz korzystać z własnego samochodu oferujemy wynajem zastępczych samochodów zarówno osobowych jak i tych w gabarytach dostawczych. Wynajmujemy samochody na czas likwidacji szkód lub do momentu wypłacenia odszkodowania w przypadku szkody całkowitej.

Aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, do ich dyspozycji oddajemy unikatowe w Polsce i na świecie modele samochodów, między innymi: BMW i8 Pure Impulse, Opel Speedster, Jeep Wrangler, Mitsubishi Lancer Evo X Limited Edition, BMW M4, Ford Mustang V8 32V, Ford Mustang V6 oraz wiele innych, dostępnych na zamówienie klienta.

Współpracujemy z wieloma zakładami ubezpieczeniowymi, więc nie musisz szukać innej wypożyczalni!

Zadzwoń do Nas i umów się na odbiór samochodu!

Miej przy sobie:
- nazwę zakładu ubezpieczeniowego winowajcy,
- numer szkody,
- oświadczenie o kolizji (ewentualnie numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy),
- dowód rejestracyjny uszkodzonego samochodu.

Dlaczego warto współpracować z Classycar?

Współpraca z wypożyczalnią samochodów Classycar przynosi wiele korzyści. Wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, możliwość wypożyczenia auta już od jednej doby, a także gwarancja jakości. Dodatkowo wynajem samochodów zastępczych odbywa się całkowicie bezgotówkowo i na terenie całej Polski!Skontaktuj się z nami